Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dotaz ohledně nových AMD Ryzen

Ahoj, pročítám si články s ryzenama. Koukám že na českém trhu jich ještě moc není ale jen tak ze zvědavosti.
Třeba tenhle, nejslabší model od Ryzen -
model Jádra a vlákna frekvence Turbo TDP cena
R3 1100 4/4 3,20 GHz 3,50 GHz 65 3 890 Kč

Vyplatí se to dát do sestavy? K jakému Intel nebo staršímu AMD procesoru by se to dalo přirovnat? tipoval bych že muj 965BE to asi převálcuje :-) děkuji.

tipoval bych že muj 965BE to asi převálcuje :-)

To je zase nějaká soutěž o nejdebilnější vlákno? A copak Phenom, jen aby se nepřeválcoval ten nezdroj...
Jen namátkou: [1], [2], [3], [4] - to je jen chuťovka jak moula, pardon, "pařmen" vyhazuje peníze do kanálu.
Na sestavy je tu osnova, to bys za ty roky mohl zaznamenat.

Ms_vysirac - zcela vystizny Nick. Vašema ofensivníma reakcema spíš lidi odrazujete. Urážet můžeš patnáctileté děti co tu píšou nesrozumitelné blbosti. Myslím si že většina lidí co tu píše jsou právě lidi co o PC tolik nevědí. Když stím máš problém, tak nevím proč reaguješ. Normálně jsem se zeptal pane :-)
btw. když to bylo v tabulce myslel jsem že už je venku, ale jen né na českém trhu.

v jake tabulce?

veris kazde tabulce nekde na webu?

Ne, nic neni venku, ani nejsou stanovene ceny. Momentalne muzes z RyZenu zakoupit jen R7 1800X, R7 1700X a R7 1700. Dalsi slabsi RyZeny budou prichazet prubezne po cely rok a nekdy koncem roku by mely vyjit i APU a notebookove procaky.