BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Proč meníte časové pásmo? Zmente to späť na pôvodné, ak sa sam prenastavuje, pravdepodobne prebieha synchronizácia so "špatným časovým serverom" jinak možno je lepšie zmeniť čas v BIOSe.
P.s. ak máte Windows v kombinacii s Linuxom tak sa nekdy stava ze Linux zmeni čas vo Windowse o hodinu späť.
P.s.2 možete nastaviť synchronizáciu na server time.is
A co to prostě jenom seřídit?
![[http://pc.poradna.net/file/view/28347-hodiny-jpg]](/file/view/28347-hodiny-jpg)
A nebo tě odchází knoflíková baterie. CR2354.jpg
být za dementa je nezadatelné lidské právo, to ti nikdo nemůže vzít.
ale nevím, proč tu admini trpí tvé nesmyslné komentáře. nechceš táhnout zpátky na živě, mezi trotly sobě rovné?
1) kromě tebe všichni ostatní ví, že v pc se používá cr2032
2) vadná baterie se projeví spíš hlášením biosu po zapnutí a nic takového tazatel nepíše. toto spíš vypadá na chybu rtc.
Nastav si ho spravne, nastavuje sa to ked klikas na ikonku vpravo dole a potom klikas na zmenit cas.
A restartuj windows potom.
Ked sa to stale prenastavuje samo od seba zas na blbo, tak si zrus synchronizaciu casu s nejakym internetovym serverom, je tam na to tiez zaskrtavatko. Aj ked teda neviem jaky server ma blby cas. Mozete to mat aj v domene nastavene na autosynchronizaciu so serverom, v tom ripade kontaktuj firemneho admina.
P.S> mozes skusit to aj uplne vypnut a clear cmos. Na test aj ina baterka sa da skusit ale to by sa prejavovalo zvycajne trochu inac, a pri zapnutom PC by nemala mat vplyv, ak neni doska nahovno.