Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem original cd zníčeno, hra stále nainstalovaná, jak vytvořit nové? je to vůbec možné?

Dobrý den
jako neznalec a amatér bych se chtěl zeptat jestli je vůbec reálné z již nainstalovaného programu udělat instalační cd..
mám win7 64bit stolní pc.. jedná se mi o mojí hru(arma3) dokonce mám i účtenku ale reklamační zákon je pouze 2 roky takže sem to ani nezkoušel myslím že je možnost to postahovat přes steam ale když nebudu mít internet tak bych potřeboval opravit instalační cd, máte někdo zkušenosti? předem děkuji za odpověď na internetu toto téma vyhledávám už přes týden ale nikde neřeší tento problém takže buď to nejde nebo je to tak jasný že to vědí všichni až na mě

Z nainstalované hry instalační CD/DVD vytvořit nepůjde.

Arma 3 je i na Steamu, 107410
Nevím, zda existuje i verze, kde Steam není potřeba. Pokud ano, přesto bych zkusil sériové číslo hry zaregistrovat na Steamu, pak už nikdy nebude instalační médium potřeba, ze Steamu se vždy stáhne kompletní hra.