Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4k TV

Dobrý den, mohli by ste mi poradit jakou bych si mel vybrat mezi temito TV?? a proc? Mám to hlavne na hraní s PS4 Pro. Dekuji

Samsung UE50KU6092
nebo
Panasonic TX-50DX703E

Samsungem si nejsem jistej, rekl bych ze neumi, ale Panasonic vetsinou obrazovy posprocesing vypnout neumi, co teda vim. A rekl bych, ze kdyz to neumi tyhle, tak jine to nebudou umet taky. Radeji nez TV bych doporucil velkoobrazovkovy monitor, ale v rozumne cene do 20K znam jen 43" Philips, coz tazateli asi stacit nebude.