Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 10 (jak vrátit po opravě notebooku)?

Zdravím,

nechal jsem si dát NTB do opravny, po měsíci mi jej vrátili opravený a vrácený do továrního nastavení. Bohužel mám nainstalovanou Win8 a nevím si rady, jak nainstalovat zpět Win10 který jsem měl zdarma, když jej Microsoft nabízel.

Ptám se Vás tedy, jestli je zde nějaké řešení mého problému?

Předem děkuji za odpověď.
Změna předmětu, původně: Win 10 (Kráťa)

Jak se v tomto případě provádí aktivace?

# Jestli instalaci provadis v [LOCAL] a nevytvaris instalacni médim pro jiné PC, aktivacni klic "nezdavas" /* v pripade ze vlastnis legalni a aktivovany OS.
* Samozrejme s moznosti navratu na predesly OS z Windows 10 po instalaci. Nasledovne je vic cest, jako instalace -> aktivace -> cisty re-install, zadani UPgrade z instalacniho média etc

TiP ~ Existuje i SW typu "Advanced Tokens Manager, To key restore (spp\tokens\pkeyconfig\ )" etc , kterym muze ulozit aktivaci tvého Windows a nasledovne ho pouzit k opetovné aktivaci. • Osobne tento typ SW nepouzivam, nemohu zarucit jeho efektivitu.