Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Služba Windows Update je nakonfigurována tak, aby nikdy neinstalovala ovladače-kde to mám změnit?

Ahoj všem.
Nemužu spojit mobil usb kablem s počítačem.Zničeho nic.Nejde mi spojit Nokia Lumia 930,630 ani 520.Píše to problém s ovladačem.930jsem dal odebrat a už ji to ani nechce přijmout.
www.imagehosting.cz

Aktualizace ze dneška mám dvě a jedna se nepovedla.....
www.imagehosting.cz

Ve správci zařízení aktualizovat sw.ovladače jsem zkoušel,ale nejde to viz obr v dotazu.
Nejde ani ručne se naklikat k driveru co jsem našel,vždy to napíše
www.imagehosting.cz

Nemůže to být v tomhle:
Služba Windows Update je nakonfigurována tak, aby nikdy neinstalovala ovladače.
Pokud služba Windows Update najde aktualizace ovladačů, nebudou tyto aktualizace automaticky nainstalovány.
Díky

Služba Windows Update je nakonfigurována tak, aby nikdy neinstalovala ovladače.
Pokud služba Windows Update najde aktualizace ovladačů, nebudou tyto aktualizace automaticky nainstalovány.

To je OK.

Najdi si ovladac na tvuj smartphone na webu a aktualizuj ho rucnim vybranim. Z nejakeho duvodu se ten dosavadni ovladac jebnul a nefunguje.

Jinde mi psal borec
jediný, co mě napadá je včerejší mysteriózní aktualizace W10, která se tímto měla zaobírat... protože jak to zkouším, tak mi to taky hapruje :/

EDIT: Stačilo přes správce zařízení vybrat jiný, doporučený ovladač...
Ale to nevím co tím myslí,už neodpověděl-jak jiný doporučený,mě to nic nenabízí jen automat nebo ručo a to nefunguje,jaký jiný??

To neznámé zařízení (telefon) dej odinstalovat. Nachystej si na flešku správný ovladač od výrobce telefonu,nebo případně celý soft.nabízí-li. Restartuj počítač,připoj telefon a ručně naveď zařízení k instalaci ovladače z té flešky. Možná vypnout síť,ať aktivně Windows update něco nepodstrkuje.Máš ovladač na svoji architekturu (x64/x86) ?