Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Control+Alt+Delete při startu Windows 7

Zdravím,
Prosím o radu. Mám notebook HP ProBook 4510s, kde je nainstalován Windows 7. Hned po zapnutí notebooku musím vždy zmáčknout klávesovou zkratku Control+Alt+Delete aby se mi začal načítat systém. Když tuto zkratku nezmáčknu, tak se systém nenačte. Nevíte jak tento problém odstranit? Předem děkuji za rady.

P.S.: v Uživatelských účtech NEmám zaškrtnuto zabezpečené přihlášení.

Ofotit to moc nejde..
Zapnu notebook a na obrazovce na mě vyskočí logo HP a dole uprostřed je napsáno "Press the ESC key for Startup Menu". Tuto obrazovku tam mám cca 2 vteřiny a pak mi naskočí jen černá obrazovka, která tam je do té doby než zmáčknu "Control+Alt+Delete". Po zmáčknutí této klávesové zkratky se teprve začne systém normálně načítat.

Zkus se kouknout, zda nemáš v BIOSu možnost nastavit SATA timeout, případně jej nastav na mírně vyšší hodnotu.
Dále zkontroluj, jaké je pořadí bootování, doporučuju natvrdo vybrat HDD jako první.

Pokud ani jedno nezafunguje, zkus následující:
Po zapnutí vlez hned do BIOSu a koukej v system status, zda je vše přítomno, zejména HDD. Následně totéž proveď po tom ctrl+alt+del a zkontroluj, zda tam není viditelný rozdíl.

Částečně máš pravdu...
V Biosu se mi spustí jen Start-UP Test. Na konci testu mi to napsalo "Start-up test failed. Disk not Installed".
Když kliknu na další diagnostický nástroj, tak místo spuštění testu se rovnou zobrazí výše zmiňovaná hláška.

Nějak tomu nerozumím - jak to, že není disk nainstalován?

Stiskněte tlačítko WIN, potom zadejte NETPLWIZ, potom stiskněte ENTER a pokud vás vyzve systém k zadaní hesla, tak zadejte, potom zvolte Upřesnit, zrušte odšktnutím Požadovat stisknutí kláves Ctrl+Alt+Delete, pak stiskněte Požit, pak stiskněte OK a mělo by to fungovat.