Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inštalácia tlačiarne do XP

Zdravím.
Tlačiareň "Canon Pixma TS8050" by som chcel nainštalovať do XP/32bit-sp3.
V popise tlačiarne sa píše že op.system XP nepodporuje túto tlačiareň.
Našiel som ale driver cez google pre túto tlačiareň na inštaláciu do XP.
Takže teraz neviem či je to možné alebo nie.
Prv než by som to vyskúšal chcel by som vedieť či má niekto skúsenosť v tomto "spojení".
Alebo ak by mi niekto poradil ako tlačiareň do XP dostať.
Vo Win7-8-10 to samozrejme ide ale velmi rád by som ju chcel mať v XP.
Vďaka.

Chtěl bych tady upozornit na jednu věc, totiž na to, že když se podobné zařízení USB instaluje do XP, tak je nezbytné nejprve instalovat drivery a až POTOM POPRVÉ připojit dané zařízení. Jinak dojde k tomu, že tam XP nacpou své, zpravidla nekompatibilní, drivery. Pokud už chyba stala, potom je nutno zařízení připojit, odebrat toto USB ze systému, hned odpojit a instalovat drivery.