Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Desynchronizácia obrazu

Dobrý deň . Už dlhšie mám problém , že môj monitor je desynchronizovaný , čiže horná časť monitoru nesúladí s tou dolnou . Deje sa mi to pri hrách alebo už pozeraní nejakých videí . Nejaké rady ? Ďakujem

To si jako pod tím pojmem "nesúladí" máme představit, že nahoře jede Doom a dole Piškvorky, nebo co si pod tím máme představit?
A mimochodem: Za obraz je odpovědná grafická karta. Monitor pouze otrocky zobrazí (nebo nezobrazí) to, co grafická karta právě posílá. Nemá žádnou paměť obrazu.