Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry Elektronická Licencia

Nazdar páni potreboval by som radu od hráčov.Keďže hry nehrám a chcel by som nejakú vyskúšať tak uvažujem nejakú kúpiť,ale nerozumiem napr. tomuto.
BATTLEFIELD 1 stojí cc 44€ ,ale potom sú tam ďalšie hry ,ktoré stoja ďaleko menej ,ako táto,ktorú som popísal pri tom je to tá istá ,len teda z rôznym poradím vydania a sú oveľa lacnejšie.Moja otázka znie je to plnohodnotná hra tá lacnejšia,lebo,len nejaký doplnok do hlavnej hry. Na jejich podpore dotyčná mala v tom guláš.
Poprípade by som vás ešte poprosil o typ na nejakú hru ,ale jednu z najnáročnejších na grafiku a procesor,vďaka.
https://www.gamesale.sk/search/?search=BATTLEFIELD +1+

Poprípade by som vás ešte poprosil o typ na nejakú hru ,ale jednu z najnáročnejších na grafiku a procesor,vďaka

# Z jakého duvodu ? BF1 jde zkusit skoro zadarmo na 10 hodin.
TiP ~ Na vyzkouseni CPU/GPU/RAM vykonu (HDD) se pouziva SW typu [BENCHMARK], ktery je lépe otimizovany = presnejsi vysledky.

# A kde ty [Benchmark] sezenu ?

- "3DMark" : www.3dmark.com
- "PasssMark" (DX12) pt.htm
- "Cinebench" (CPU Mhead, single, OpenCL) : cinebench
* Nektere hry jako GTA5, Hitman, TombRider, The Division, majiz jiz BENCHMARK integrovany, da se naji v moznestech nastaveni, mereni FPS primo ve hrach, nemus byt presné, jelikoz situace, (tudiz i vypocty) nebude nikdy zcela identicka..

Maji, mam je nainstalovné na plose, ale asi jsem to spatne pochopil (mel jem zato, ze chces zatizit PC co nejvic), tak je to vlaste jedno...
* Pass ma dokonce hodne velko dabazy realnych vysledku porovnani, jak podle CPU, tak GPU ci ram nebo HDD, OS, az na nekteré verze 3Dmarku, které v DEMU nemaji pristup, ale neplati pro vsechny verze, VENTAGE/3DMARK ma online porovnani i v DEMU (verzi 3Dmarku mstahlou pre klienta STEAM)...

# Ja ho mam stahly z Origin. (zbyva mi jete najky 2-3 hodiny), BF1 pouzivam/e spis jen na Benchmarky, testy nez na hrani).
* Stahlé ho mam z nabidky Dema/Test.

Bohuzel Origin nemam v CZ

# Tam jak je to oznacené MODERE jsem zadal : Hry zdarma => Vyzkouseni => Battlefield 1
* Tam jak je to CERVENE je kolik mam odehrané a kolik mi zbyva.
POZOR : Ted jsem si povsimnul, ze k 10 hodinam musis byt zrejme napsan v programu ORIGIN ACCES, coz stoji nejaké 4 eura.
Jinak je tam Battlefield 1 i Mass Effect™: Andromeda
[img=/file/view/28404-bf1-pc-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/28404-bf1-pc-jpg[/img]