Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel jede ale wifi ne.

Zdravím, mám problém s routerem ZyXEL VMG1312-B30B nejde mi wifi ale internet jede, kabel funguje a kontrolka připojení wifi svíti zkoušel jsem to na více zařízení nikde se wifi neukáže.

Stalo se mi to samé (po pokusu připojit nový počítač pomocí WPS). Všechno šlo, jen WiFi ne. Připojil jsem pocitac kabelem, přihlásil do routeru a v nastavení zjistil, že WiFi je zakázána. Stačilo zaškrtnout okénko Povolit a už to zase jede.