Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak vkládat video na YouTube

Ahojky, chtěla bych se zeptat jak mám vložit videa na YouTube. Nějak mě to nejde. (no a jak je to napsaný všechno v angličtine tak se v tom moc neorientuju) A taky v jakym formátu to tam můžu dát (MOV, MVI, AVI,FLV,...?) předem mocinky díky za odpověď. :-)

Ale vždyť je to úplně jednoduchoučkaťoulinký...
Nejprve se přihlásínkuješ (vyplníš do sekce Member Login Username - to je jméníčko a Password - to je heslínko).
Na další stránečíčce kliknulánkuješ na Upload, vyplňánkuješ Title - názvíček, Description - to je popísek videíčka a nakonec Tags, to jsou klíčová slova, na to se celkem vykašlánkuj. Vyber vhodňoučkou kategorii.
Pak myšičkou klikni na tlačítečko Upload Video.
Objevánkuje se úplně novoulinká stránečka, tam klikneš na Browse, najdeš si to svoje videíčko a ještě jednou klikneš na Upload video.
A je to hotovoučký.
Též můžeš použít anglicko-českoučký slovníček na Seznámečku.cz...

A proč jsem to napsal takhle hovadně? To je za to odporné, ohavné, nečeské a veskrze šílené slovo mocinky... Ble3-[

A pokud nejsi registrovaná tak si musíš založit účet na gmailu (je to zdarma ;-) ), protože Seznam to nějak nežere, registruješ se. Až to uděláš, skoč na Youtube, tam nahoře v pravým rohu budeš mít takový zajímavej odkaz na vytvoření novýho účtu. Tam si to vyplníš například jméno kirkenka heslo 123abc(příklad), vyplníš si to dál. Když tak si půjč anglický slovník když se tam neorijentuješ vyplníš dáš OK a potom skoč na ten email na gmailu a přihlaš se. Najdeš tam email a budeš tam mít takový odkaz na ten klikneš a bude to. Pak se na Youtube přihlaš svým jménem a heslem, dej My Account a tam si najdeš Add new Video nebo něco tak. Znova vyplníš. Tags znamená to, když si chceš vyplnit hesla podle kterých to lidi najdou například když dáš video o GTA San Andreas tak tam vyplníš : GTASA Grand Theft Auto San Andreas GTA San Andreas atdatd. Pak tam vyplníš další záležitosti a natáhneš si tam to video. Potom to bude vypadat nějak takhle: watch
To je snad všechno. Bylo to dostatečně vyčerpávajíci?