Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak vkládat video na YouTube

Ahojky, chtěla bych se zeptat jak mám vložit videa na YouTube. Nějak mě to nejde. (no a jak je to napsaný všechno v angličtine tak se v tom moc neorientuju) A taky v jakym formátu to tam můžu dát (MOV, MVI, AVI,FLV,...?) předem mocinky díky za odpověď. :-)

Ale vždyť je to úplně jednoduchoučkaťoulinký...
Nejprve se přihlásínkuješ (vyplníš do sekce Member Login Username - to je jméníčko a Password - to je heslínko).
Na další stránečíčce kliknulánkuješ na Upload, vyplňánkuješ Title - názvíček, Description - to je popísek videíčka a nakonec Tags, to jsou klíčová slova, na to se celkem vykašlánkuj. Vyber vhodňoučkou kategorii.
Pak myšičkou klikni na tlačítečko Upload Video.
Objevánkuje se úplně novoulinká stránečka, tam klikneš na Browse, najdeš si to svoje videíčko a ještě jednou klikneš na Upload video.
A je to hotovoučký.
Též můžeš použít anglicko-českoučký slovníček na Seznámečku.cz...

A proč jsem to napsal takhle hovadně? To je za to odporné, ohavné, nečeské a veskrze šílené slovo mocinky... Ble3-[