Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spuštění videa na Streamu

Zdravím vás,
prosím pěkně, čas od času, když spustím video na Streamu (třeba před chvílí nový díl Kanveláře Blaník), jen to zachrčí a vypne počítač. Nestává se to pokaždé, jen čas od času.
Nevíte někdo prosím, kde je chybka?? Díky moc za případnou radu.

Tak mám takovej dojem, že je asi vše vyřešeno a to díky mistru kmochnovi, jenž ignoroval spoustu mejch idiotskejch dotazů, aby mě pak velice nenásilnou cestou dokopal sem, http://support.amd.com/en-us/download/desktop/lega cy?product=legacy3&os=Windows%207%20-%2064 kde jsem asi našel vše, co jsem nejspíš potřeboval. Buď jak buď, když jsem si potom pustil ono inkriminovaný video, čili posledního Tondu Blaníka, neshodilo ten můj obstarožní flašinet ze sedla.
Slovutný mistře kmochno, děkuji ti převelice.