Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hosting - problém s kopírováním souborů

Prosim Vas v cem muze byt problem pri nahravani www stranek na server(poskytovatele hostingu)
Nektere html soubory se mi tak zkopiruji normalne.A nektere se mi tam zkopiruji z 0 velikosti???
Vubec to nechapu

Změna předmětu, původně: hosting (host)

Omlouvam se problem vyresen.Nechapu kde byl problem uz to funguje.Zkousel jsem to pred chvili.
S diakritiku jsem tam nic nekopiroval.byli to soubory typu index.html.kontakt.html atd.
Jeste jednou diky a omlouvam se