Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hosting - problém s kopírováním souborů

Prosim Vas v cem muze byt problem pri nahravani www stranek na server(poskytovatele hostingu)
Nektere html soubory se mi tak zkopiruji normalne.A nektere se mi tam zkopiruji z 0 velikosti???
Vubec to nechapu

Změna předmětu, původně: hosting (host)

Netuším ;-) zkus napsat víc informací. Třeba kde máš hosting, jaký softík používáš pro nahrávání na server, jak přesně postupuješ...

Omlouvam se problem vyresen.Nechapu kde byl problem uz to funguje.Zkousel jsem to pred chvili.
S diakritiku jsem tam nic nekopiroval.byli to soubory typu index.html.kontakt.html atd.
Jeste jednou diky a omlouvam se