Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sem bez zvuku, repraky jen praskaj

Od doby co jsem spalil svou minulou zakladovku sem bez zvuku. Nova deska je MSI KT6V a ma integrovanou zvukovku, podle vseho Realtec ALC655, ovsem nevim si s ni rady. Repraky na vyssi hlasitost jen sumi a praskaji. Skousel sem ruzne ovladace, ale nic; v BIOSU je povolena, proste nevim jak dal. Dekuji za rady

Chyba neni v reprodoktorech, zkousel sem je na MP3 a v pohode slapou. V Biosu sem se koukal a je tam taky povolena. V nastaveni hlasitosti nemam nikde zasktnuto ztlumit a myslim ze je mam urcite zapojeny zpravne (do zeleny) S tema ovladacema si nejsem moc jiste na desku sem zadny nenasel a ke zvukovce sem stahl neco z realtek na integrovane zvukove karty a doufam ze spravne.