Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PDF formulář - nelze uložit

Dobrý den, prosím o radu.

PDF formulář, který mám vyplnit, uložit a poslat píše:

"Data zapsaná do tohoto formuláře nemůžete uložit." Pokud chcete mít kopii formuláře pro své záznamy - tiskněte.

Jak tedy uložit?

Díky :)

Virtuální tiskárny někdy nefungují. Běžně používám Cute to pdf.

Ve firmě jsme zakoupili jakousi normu. Aby se to stáhlo, museli jsme nainstalovat jakýsi sw od prodejce. Ten sw rozvrtal AR. Stažené "pdf" lze otevřít pouze v tom pančovaném AR a v ničem jiném. A tisknout lze pouze na papírové tiskárny.