Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení Mobil-Notebook USB

Dobrý den,
mám dotaz, z ničeho nic se mi mobil nechce přes USB kabel spojit s počítačem (přenos dat).
Když mobil zapojím začne se nabíjet, notebook se zvukem ozve a dole na krátkou dobu vyjede značka která informuje o připojení USB zařízení. Mobil jinak nic o připojení neříká.

V panelu ,,Zařízení a Tiskárny" je sice můj mobil zobrazený (Mám Xiaomi Mi5) ale nedá se procházet res. nemá v sobě žádné soubory nebo píše že nepracuje správně. Zkoušel jsem jej vypnout a znova nainstalovat ovladače ale nepomáhá.

Prosím poraďte Děkuji, davoule.

Mobil jinak nic o připojení neříká.

Jak to myslíte, zkusil jste odemknout mobil, pokud je zaheslovaný, tak zadat správný kód a odemknout displej? Já tedy daný typ nemám, ale všechny Androidní Samsungy a Soňáky co jsem měl v rukách se po připojení zeptali co budu s telefonem dělat. Pokud jsem nic nevybral, pak se telefon jenom nabíjel (Android 5 a výš).