Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung galaxy s8 a negativní postoj k nĕmu

Dobrý den, chtĕl bych se zeptat chtĕl jsem si koupit nový telefon Samsung galaxy S8 ale všude jsou nanĕho negativní názory že se nepovedl a že lepší je S7 enge. Chtĕl bych se právĕ kvůli tomu zeptat vyplatí se dávat do s8 25 000 a nebo mam přejít na s7 enge?, 8 se prej moc nepovedla tak fakt nevim. Nebo jsou na trhu stejnę výkony telefony jako jsou řady telefonu Note?

Kterou konkrétně?
To, že někdo řekne, že to má jenom 12 mega foťák a je to nahovno je nesmysl.

Můžou se objevit nějaké chybky, ale to u každého nově vydaného mobilu.

Jediné co vypadá na chybu je ten scanner oční duhovky. Píšou, že stačí ukázat fotku daného člověka. Proto bych ho raději ze začátku vůbec nepoužival a počkal.

Celý LG je teď v mobilech na nic.
Předraženy krámy, který nemaj ani plnou výbavu.

Pixel je beta tester googlu. Protože ma vždy novej android, kde jsou chyby.

OnePlus3T a huawei jsou výkonný, ale prostě nenabízejí všechno. Pokud jde stranou cena, tak nejlepší mobily má samsung galaxy s a iphone.

One Plus 3T nenabizi slot na sd-kartu, coz mne treba vadi hodne, ale zase ma nejvykonejsi a nejlepsi SoC soucasnosti Snapdragon 821, vcetne nejlepsi grafiky pro hry.

Huawei zalezi kterej, Huawei P9 ma podle me i lepsi fotak a jedinna horsi vec je slabsi grafika, takze vic problem na hry, teda jako herni mobil bych ho nekupoval.

Hodne se mi libi i ZTE Nubia Z11 a Asus Zenfone 3 Deluxe, ale oboji se mi zda predrazene, meli by zlevnit.

Ta Nubia Z11 v Black/Gold edici je dokonalá :) Strašně se mi líbí, cena není zas tak hrozná. Problém je, že neexistuje EU distribuce s B20 pro ČR.

Jinak k tvé otázce. To zakřivené sklo se mi strašně líbí, je to designový prvek, který bych uvítal v každém mobilu. Je to tedy o vkusu každého. Je na to i pár aplikací, které ty zaoblené rohy využívají. Sám jsem ale S6, S7 Edge ani S8 nikdy něměl, .. S7 Edge má starší bratr, takže jsem měl možnost pokoumat.

Nemohu vystát tlusté rámečky okolo displaye, jak boky, tak vršek a spodek. Stačí se podívat na iPhone 7, tolik nevyužitého prostoru (proč?!). Je to ošklivé :(

Jinak, nedávno jsem psal, že je odporné i SW menu, ale u S8 bych ho dokázal překousnout, protože ten využitý prostor na přední straně je (konečně) zajímavý.

Myslim si, ze po minulych aferach Samsungu je hloupe predobjednavat. Urcite bych doporucil pockat jake budou ohlasy z praxe a koupit az bude jasne, ze je vse OK.

Jinak softwarove je to jen dalsi Android stejne jako tisice dalsich typu founu.

Hardwarove je to zase klasicky Samsung Exynos se vsemi nevyhodami tohoto SoC. Kde je velke zklamani je u americke verze s Qualcomm Snapdragonem 835, na ktery jsem slysel zvesti, ze je mene vykonny nez predchozi Snapdragon 821, protoze Qualcomm tentokrat pouzil standardni navrh ARM a jejich asi ne uplne idealni reseni. Ale to ti muze byt jedno, protoze US verze se tu prodavat nebude.

Zklamani podle meho vyjadrujou lidi, ze by chteli kazdy rok telefon lepsi a lepsi, ale ono to uz neni moc kam posouvat stejne jako u ostatnich vyrobcu. I ty AMOLED displeje, coz je nejvetsi deviza Samsungu uz maji ustalenou vyrobu a moc se model od modelu nelisi, ikdyz urcite vyborny stejne jako u predchozich Galaxy S.

A je to dobry napad, mit ho drive?

Samozrejme, jestli se ti stary telefon rozbil, tak je jasny, ze novy potrebujes co nejdrive, ale jinak? Vem si, ze obvykle nekolik mesicu ladej software, kterej casto funguje OK az po prvnim updatu a pak nevis, jestli bude OK baterie a nebude to zase bouchat.

Muj nazor je, ze je to riskantni, osobne si vzdy kupuju treba rok stary ale provereny foun, nicmene zjistil jsem, ze zadny novy mobil pro me neni dostatecne komfortni a pokud teda mam mit nejaky omezeny mobil, tak dokud se nerozbije jeden ze soucasnych SGS4 a SGS5, ta do dalsiho omezeneho mobilu nejdu. Nemam zadny duvod menit.

Upinam se tak k moznemu Surface founu od Microsoftu, ale tezko ted rict, kdy bude a zda bude lepsi a mene omezeny nez to co ted predvadi Android.

Jak píše "radce8888". Pochybuji, že by si Samsung dovolil udělat průser. To by byl konec Samsungu na mobilní scéně v TOP třídě.

S8 se mi osobně hodně líbí, je jasné, že bude trvat X měsíců, než se vše odladí. Navíc je to prostě další Android, ale beru Samsung jako jeden z mála, kdo si může dovolit nasadit ceny jako iPhone.

Jinak jako další možnost, do které bych šel, je třeba Global verze Xiaomi Mi Note 2, ten se mi líbí kurevsky moc a MIUI je fajn https://www.beryko.cz/Xiaomi-Mi-Note-2-6GB-128GB-G lobal.html

watch

Dovolil bych si tipnout, ze ani u Notu nemel Samsung dopredu naplanovan pruser a presto se stalo. ]:)

Jak rikam, nepotrebuju to, ale kdyby jo, tak znacka je mi ukradena, ale musi to mit aspon 3GB RAM, 32GB uloziste, sd-kartu a Snapdragon 820-821. Tajovych founu moc neni.

Já jsem spíš vĕrný Samsungu líbi se mi jak dĕlají nanĕm pĕknou grafiku a ten výkon. Na alze.cz jsem si ho přeobjednal ale na recenzích lide píšou samú negativnú vĕci ale proč? Vzdyť ten telefon ještĕ ani nevyšel a nemĕli ho v ruce. Ja jsem chtĕl nĕco novýho a výkonýho nĕco jako Samsung Galaxy Note 4

Spadáš do kategorie zákazníka označeného "early adopter", krásně česky pokusný králík. Máš tady v poradně rady přejít do pozdější kategorie zákazníka včetně výběru jiných odzkoušených telefonů. Chceš riskovat a peníze neřešíš......

Early adopters (časní osvojitelé) – podle Everetta Rogerse kategorie zákazníků ochotných zkoušet a používat nové technologie, chápou potenciál, jsou ochotni riskovat nebo strpět nepohodlí aby si mohli koupit produkt s předstihem. CCa 13,5 % populace.

Myslis Asus Zenfone 3 Deluxe? Drahej ale dobrej.

Kup to co chces ty! Vsechny ty founy jsou dobry, jestli touzis po Samsungu, tak kup klidne ten SGS8, je to vsechno na jedno brdo a fakt je, ze kdyby byla podruhy blbe baterka, tak by to asi Samsung nerozdejchal, takze se da doufat, ze nebude.

Debilita...porad jedno a to same dokola...

Zase Apple vs Samsung...

V tech diskuzich se neresi Samsung a "ctecka" na zadech ale zase ze to URCITE iPhone bude mit ve skle a tudiz bude lepsi.

Tyhle komenty atd nema vubec cenu cist pac tam chodej jen "debilci" z rad obou taboru nadavat na ty druhe...

Mne se treba S8 libi docela hodne. Po S6 a S7 ktere jsou designove takrka stejne je tohle vetsi zmena.

Navic je usmevne jak se tam lidi hadaj nad vecma co to ma nema a co bude/nebude mit iPhone a pritom 99% z nich to ma jen protoze je to "TOP" a polovinu z tech funkci ani nevyuziji.

Dívej se na to tak,že founům rozumí,když byly Samsungy dobré,tak je chválil. Nyní po právu připomínkuje. Zase v minulosti neměl rád jiné značky,nyní je (už méně právem) vyzdvihuje. Já mám tu značku,kterou před pár lety neměl rád a nyní mu dávám za pravdu. Mockrát už mám nutkání G700 hodit z okna.

Neříkám, že ne. Docela se snim shoduju. Ale čtečku vzadu maj kromě iphonu a pár vyjimek všichne mobily. Mně osobně to jako velký mínus nepřijde. Ma to i svoje výhody.

Redmarx má rad jenom snapdragon. Přitom Exynos a ani Kirin není špatný (pokud nehodláte na mobil dávat jinej android nebo sním nějak víc blbnout).
Zakriveni displaye nějak komentovat nebudu. Může kouknout na s7E a zkusit si ji, jak se drží a atd.

Potom nerozumim tomu co je na tom mobilu špatnýho ?
Maj dobrou podporou a pár novejch androidu dostanou. Výkonově na tom není špatně. Navíc ma samsung dobrý funkce.

Krkem mi lezou vsechny smartphony bez rozdilu.

Nejvetsi problem dnesnich smartphonu je Android. Google na to absolutne nestaci a Android je vhodnej tak na hrani pro deti, ale k nejakymu pouzivani to neni.

Jsem tezce zklamanej, protoze jsem cekal, ze z mobilu se stane opravdu moderni pocitac do kapsy, ale furt je to v podstate takovej trochu lepsi telefon.

Apple a iOS se snazim nekomentovat, protoze sam vim, ze si ho nikdy nekoupim, vadi mi uzavrenost a vadi mi cena. Navic ja si predstavuju telefon jako pocitac a tim jsou pro me Windows a linux, urcite si nikdy neporidim ani Maca. Chapu, ze v USA se na to divaji jinak a taky tam Apple poskytuje mnohem vic navaznych sluzeb jak tady, ale proste pro me je tenhle pocitac americka regionalni zalezitost a nechci to.

Microsoft zklamal na cele care, jsem veril, ze Windows 10 Mobile se vysvihnou vpred, ale Microsoft je pro me naprosto nepochopitelnym krokem v podstate zabalil vcetne vyroby telefonu. Proc? Vzdyt stacilo udelat pro UWP vrstvu, ktera by dovolovala spoustet androidi aplikace. Ale ne, oni to radsi zabali.

Takze tu mame jeden system pro vsechny a ten je k nicemu at uz co se tyka vyvoje, tak i technologicky - blba Java nic vic.

---

Leze mi krkem cela ARM, co to je za nesmysl ty jejich triple big.LITTLE, vzdyt to jsou uplny kokotiny.

Mediatek snad ani nema cenu komentovat, proste vezmou defaultni navrh od ARM a nejak to splacaj dohromady.

Kirin v podstate to same a jeste do tech founu dava armovskou lowendovou grafiku, nakonec mediatek to same.

Exynos je zase v podstate to same, zase obycejna armovska grafika nevalny urovne, ale aspon tam neni uplnej lowend. Zname problemy Exynosu se signalem LTE taky na duveryhodnosti nepridavaji. Navic to delani stejnejch telefonu od Samsungu s ruznym hardwarem podle regionu mi prijde dost debilni. A co Samsung predvadi jinak, jako jasne AMOLED je pro foun jasna volba a tady Samsung jasne vede, ale vyjma AMOLED nic, zadnej pokrok, udelaji zahnuty hrany a z tech si fakt na zadek nesednu.

Qualcomm at jde nekam taky, uz me stvou taky. Jako co to je Snapdragon 835 obycejnej zkriplenej ARM default navrh asi i s jejich triple big.LITTLE. Nevim, radsi uz se ani nezajimam. Pritom Kryo vlastni navrh v Snapdragonu 820 a 821 byl tak dobrej, ale asi drahej. Tak ted maji novej procak, kterej je pomalejsi nez ten lonskej, fakt dobry.

---

Jako treba velkej hype okolo Xiaomi, ale koho znam, tak po dvou letech ten foun zahodi, vetsinou odejde digitizer, proste jak rikam "hype". Obycejny lidi fakt nemaji zajem a nejsou ochotny si kupovat smartphone co 2 roky, ekologie tady dostava tezce na prdel.

Samsung je proste predrazenej srot, jako ty ceny co za to chteji, to nemuzou myslet vazne. Ano kritizoval jsem Huawei, ale kdyz vidim zbytek porfolia telefonu a vidim jak moc sli nahoru, pritom se snazej drzet rozumny ceny, tak proste beznym lidem doporucuju, protoze ti stejne nechteji pocitac, ale telefon.
Typicky srovnani bych provedl mezi Huawei a LG. Jako telefon od LG se vam po dvou letech zacne samovolne rozpadat, to je jako nejaka vyroba? To myslej jako vazne? Kamaradce se takhle bez jakyhokoli jejiho zavineni rozpadl LG G3, fakt osizenej material az na kost, to zase uznavam, ze ten Samsung je jinde, ale vadi mi, kolik si za to necha zaplatit. Huawei kdyz se podivam treba na ty "lite" modely nebo na Honor, tak pokud to tomu cloveku nekde nekrapne o zem, tak prezijou verim mozna i 5 let, oproti LG uplne jina trida.

Krome Huawei se mi libi i Asus, taky ty ceny nejsou tak hrozny a jak telo tak hardware docela ujdou.

---

Proste jsou ty smartphony furt nahrada telefonu, o mnoho vic ne. Vzdyt ja mam doma stale funkcni PDA Asus MyPal A620 s Windows Mobile 2003. Co se na tom mobilnim zarizeni od ty doby zmenilo podstatnyho, ze pridali telefonni GSM modul? Fakt dobry. A to chci videt jedinnej telefon, kterej tu bude jeste za 15 let a bude funkcni.

A ted se podrzte, v tom Asus PDA je celejch 15 let jedna jedinna originalni baterie nikdy nemenena!!! V pohotovostnim rezimu, ma to jen vyplou obrazovku to stale vydrzi tyden!!! Jasny, v podstate to nema co by tam zralo energii, ale stejne je to uctyhodny, vzdyt po jaky dobe dneska menime mnohem technologicky dokonalejsi baterie.

Souhlasím s tebou. Samsung chce balík, to bez debat, ale pokud někdo hledá nejlepší mobil a nehledí na finance, tak ten.

Lg už mi přijde mimo a nezajímavý.
Teď to má dobře postavený huawei a honor.
Modely P9 lite a p9 lite 2017, honor 6x a honor 8. Jsou za tu cenu bezkonkurence.

Jinak k ty bateri, tak to je hodně slušný. Máme doma starou s2 a baterka stále dobře drží. To moje starý Lg Jsem oddelal téměř po všech směrech. Je pravda, že dostával zahul :-D ( po továrním nastavení a s vypnutymi aplikacemi taky dofcela lítá, ale už je to nepouzitelny).

Jinak android mi taky vadí, ale apple nechci.

Nechapem jak sa da hodnotit nieco co este neni na trhu.
Nechapem ani kde nosia ludia tie mobily, ja ked si na niektorych nohaviciach dam do vrecka 4,3" mobil tak si neviem sadnut. V bunde to v aute tiez vadi. Ked nosis kabelku tak si kup velky.
(.. inac len taky moj sukromny nazor zaoblene boky su podla mna nahovno ptz sa to neda chytit pevne za boky a furt sa to vysmykuje z ruky, uz aj na J1 som si musel kupit silikonove puzdro nech sa to vobec da drzat v ruke a nepada mi to furt na zem. Ale to je len taky moj nazor. teraz kukam po apple SE, lebo J1 je lemrava sracka. Este uvidim. A apple ma aj normalne nedementne boky).

.. inac ja na tvojom mieste este par dni pockam a siel by som si ho pochytat a pohrat sa s nim niekde na predajnu apod. Ked ti bude vyhovovat tak si to kup, preco nie. Samsungy sa zvycajne daju pouzivat nemal som problem doteraz X rokov.