Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlomené sluchátka

Dobrý den, přii usínání jsem měl na hlavě sluchátka. Po probuzení jsem zjistil, že jsem během spánku zlomil
most který drží sluchátka pohromadě. Sluchátka jsou Lamax beat b-1 jsou na Bluetooth. Záruka nemá smysl jelikož jsem si to zavinil
vlastní chybou. Jaký by byl nejlepší způsob to opravit? Děkuji moc

Mam pro tebe zasadni radu!

Kup si nova sluchatka. Ver cloveku, ktery ma opravu mostu sluchatek za sebou a i to po oprave bylo chvili pouzitelne, ale chtel bych videt cloveka, ktery to podomacku (chapej tak, aby to nestalo vic nez nova sluchatka) slepi tak, aby mela sluchatka idealni pritlak na usi stejne jako urcite mela pred zlomenim.

Ja pracoval se vterinakem a s ocelovym tuhym dratem nejakeho 2-3 mm prumeru a jak rikam, vysledek byl pouzitelny, ale rozhodne ne dokonaly, nakonec jsem stejne sel koupit nova sluchatka.