Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB FLASH DISK sa extremne prehrieva

Zdravím, kupil som len teraz pred pár minutami nový USB kluč a už po zapojení bol trocha horúci a po prekopirovaní cca 20gb je teda fest horuci. Predtým som mal plastový USB kľuč a tento je kovový...Je to problem alebo to vobec netreba riešiť?

SanDisk Ultra Flair 64GB alias mini ohrievač :)

Taktiež mám skúsenosti s prehrievajúcimi sa flash diskami, a musím povedať že hlavne od výrobcu SanDisk. No najfascinujúcejšie bolo zistenie po kúpe čítačky MicroSD kariet Kingston MobileLite Duo 3C že tá sa prehrieva tiež, a toto zahrievanie nespôsobujú MicroSD karty ale ten USB radič. Čítčka má aj USB-C, chcel som využívať hlavne na čítanie dát z MicroSD v mobile, čo aj funguje, ale to zahrievanie nieje zadarmo, % batérie vám ubúdajú pred očamy. Zaujímalo by ma čo je toto za nešvar...