Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon kolem 14 tis.

Zdravim. Vybiram novy mobil v cene kolem 14 tis. Dnes jsem se byl na nejake podivat a nejvice mi padl do oka a do ruky novy Huawei P10. Co si o nem myslite? Popripadne jakou konkurenci v teto cene? Android jsem nikdy nemel, pouzivam uz ctvrtym rokem Win 8.1, ale politika microsoftu me v posledni dobe nuti prejit ke konkurenci a vubec se nevyznam co se tyce android sveta, HW naroku, procesoru, grafiky atd..

A to je co za jablíčkáře... S P10 budeš zajisté spokojený. Zvol to, co se ti nejvíce líbí a nejvíce padne. Všechnu telefony v této ceně mají super displej, hw foťák i baterku. Jasně někdo tu řekne ten je o 10 procent výkonnější, ten vydrží o hodinu více. Ale jsou to blbe malé detaily.
P10 bych volil i já.

Android je hracka pro deti.

Takze nadupanej androidi foun potrebujes predevsim na narocne 3D hry, ono jich zase tak moc extremne narocnych neni, protoze deti vetsinou nemaji moc penez a tak to vyvojari optimalizuji, aby to chodilo i na slabsim hardwaru.

Nicmene, pokud chces foun s nadupanou grafikou, tak Huawei urcite ne - zadnej. Pouziva totiz vlastni procesory Kirin a ty maji zabudovanou jen lowendovou grafiku. O neco lepe je na tom Samsung, ktery ma procesory Exynos, ve kterych je grafika o neco lepsi. Dal tu mame Mediatek a ten ma uplnej lowend grafiku. Zbyva teda uz jen firma Qualcomm a ta pouziva a vyviji byvale mobilni Radeony nebo-li Adreno. Vsimni si te presmycky.

Takze na 3D hry ber telefon se Snapdragonem 820, 821 a 835. Jsou nejaka LG, HTC, Sony, OnePlus, ZTE, ...

Jinak si myslim, ze telefon s Androidem za 14K je jen frajerina bez praktickyho vyuziti mimo ty hry. Pokud teda nehrajes, tak bych vzal levnejsi lonsky Huawei P9 nebo Huawei Honor 8.

na to mas pravo.

ovsem pokud prechazi s Windows Mobile, tak mu to jako hracka pro deti pripadat bude, samozrejme nehadam se ohledne aplikaci, sam mam take ze zmineneho duvodu Android a nemenil bych, aplikace delaji pulku funkcnosti cele platformy, takze neni o cem se bavit, ale samotnej Android stoji za pendrek.

Hry si zahraju rad, ale spis nejaky odfrkavacky na zabiti casu, takze mi o hry ani moc nejde i kdyz na androidu je jich moc a mozna bych me pak chytly i nejaky narocnejsi, nevim. Jde mi spis o rychlost celeho systemu. Pritelkyni jsem nedavno koupil P9 lite, obcas si ho pucim a vyzkousim kde co, ale neprisel mi tak plynulej jako moje stara Lumia, obcas se proste nekdy jakoby kousne, premysli nebo kdo vi co dela,(android 6) dneska jsem zkousel v obchode ten P10 a to bylo neco jinyho, slapal proste bleskurychle. Jde mi i dobry fotky a videa, jeste jsem se dival na Honor 8, taky peknej telefon kolem 11 tis. Nema pry optickou stabilizaci obrazu, coz jsem bral u svy Nokie jako zaklad pro nataceni videi. Samsung se mi nelibi, proto ho nechci.

Pritelkyni jsem nedavno koupil P9 lite, obcas si ho pucim a vyzkousim kde co, ale neprisel mi tak plynulej jako moje stara Lumia

dneska jsem zkousel v obchode ten P10 a to bylo neco jinyho, slapal proste bleskurychle

Tohle je o nainstalovanejch aplikacich, neboj bude ten P10 uplne stejnej jako P9 lite, az ho trochu zapatlas aplikacema.

Fotky jsou relativni, kazdemu se libi neco trochu jineho, nekdo treba neda dopustit ve fotkach na ten Samsung co nechces. V tom si myslim, ze budou minimalne P9 a P10 naprosto vyrovnane.