Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chrome - problém s certifikátem

Zdravím, mám problém s chromem. viz obr.

Zkoušel jsem toho hodně a bez úspěchu hlavně podle videí na youtube.

PC: AMD x2 processor, Nvidia Geforce gt 440, 4 Gb ram, win 7 64bit

Mám notebook jsem na stolním pc internet moc nenavštěvoval a tohle mě překvapilo.
Neví někdo co s tím?

ODKAZ:

mmy6
Upravena velikost písmen. (karel)

Nenechaj sa zmiasť flegom. Certifikát Seznamu nie je od StartComu, ale od Thawte (čiže Symantec). Certifikát bol vydaný pred necelým pol rokom, takže sa naň žiadne obmedzenie určite nevzťahuje. V mojom (aktualizovanom) Chrome stránka Seznamu funguje, takže problém bude skôr v tvojom PC (môj tip je antivírus, ktorý robí nejakú nadprácu).

Pozri si v prehliadači, aký certifikát tvoj prehliadač vlastne dostal. Stlač F12, vyber záložku Security a stlač tlačidlo View certificate. Potom sem opíš zo záložky Všeobecné, že pre koho bol vydaný, kým bol vydaný, a odkedy dokedy je platný. Zo záložky Certifikačná cesta sem napíš zoznam všetkých certifikátov, ktoré sú tam zobrazené.

Čo znamená nefunguje? Môžeš sa tam ešte dostať cez hlavné menu / Ďalšie nástroje / Nástroje pre vývojárov (alebo Ctrl + Shift + I). Prípadne sa môžeš na certifikát pozrieť cez Internet Explorer - tam stačí kliknúť na zámoček v adresnom riadku a potom Zobraziť certifikáty. Podobne je to aj vo Firefoxe.

Mohol si sem dať aj cestu k certifikátu, ale už z tohoto je vidno, že tam máš nejakú škodnú. Treba odinštalovať všetok spyware, čo si si tam nainštaloval - konkrétne na toto by mohol stačiť napr. AdwCleaner. Alebo, pokiaľ tam nemáš nejaké dôležité dáta, tak celé preinštalovať.