Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 2x GPU

Dobrý den chci se zeptat jak by se snášely dvě odlišné grafické karty jako je AMD Radeon R7 360 2gb GIGABYTE a Sapphire Radeon NITRO+ RX 480, 8GB GDDR5 a hlavně jestli se tyhle grafické karty hodí k procesorům Ryzen

# Ta RX@480 je podstatne vykonejsi jak R7@360 s 4X vetsi a rychlejsi VideoRAM a z AMD jde snad o nejlepsi volbu kterou muzes k (tvému) Ryzen zvolit, GTA si s ni zahrajes pohodlne, stejne uz mam projety cely YOUTUBE s RX480 + GTA5 etc, tak nema cenu ze sebe hrat az takového neznalka "JAKO BY JSI TO NEVEDEL" .. ;-)

# V tom VRboxu se snad budete delit o jednu grafiku, proc tam tahat dve ? Poustel jsi ten VRbox vubec nekdy ?
* To tvoje "CHCI HRAT S KAMARADEM NA JEDNOM PC", uz jsi zalozil 9 vlaken kde stale resis jedno a to samé .., hra s kamaradem na jednom PC GTA
PS : Prazdiny se daji travit s kamaradem i jinak ..