Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber zdroje.

Koupil jsem si GK R9 270x. Ale mam pocit ze můj 420w zdroj ji neutahne tak chci koupit silnější. Každopádně tato GK ma i pomocné napájení a nevim jak to připojit. Každopádně hádám,ze novější zdroje v sobě uz rovnou maji ten konektor. Rozpočet je okolo 1000.. takze seasonic si dovolit nemuzu,každopádně bych si představoval 500W+. Nejlépe 550+. Zbytek PC je 4gb ddr 3 ram,intel core 2 quad Q9600 momentální zdroj je nějaký shit dodávány uz se skříni. Tak jestli by mi někdo mohl osvětlit připojení pomoci čeho nebo jak a vybrat nějaký zdroj.. děkuji

neprojevuje,protože nemám jak kartu připojit.. proto jsem se i ptal,jakou redukcí nebo způsobem ji zapojit. vzhledem k tomu,že stará gtx 650 měla jen 1 tuším 6pin výstup tak to bylo jednoduché,ale nevím jak na tuhle s tím přidavým.