Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze se mi dovolat.

Zdar poradno.
Za poslední dva dny se mi dvakrát stalo že se mi nedalo dovolat a ani SMS mi nechodí.
Telefon mám Galaxy Core Prime a jedu na Vodafonu. Koukám na mobil dost často na internet a ten jede v pohodě, takže signál mám.
Po restartu jede vše jak má. Kde je zakopaný pes?
Díky za případné info.

Někdy si nemusí SIM s mobilem ve smyslu stará/nový a naopak rozumět, ve smyslu kompatibility. Zkusil bych dát do mobilu jinou SIM jestli to bude stejné, nebo nechat si u operátora vyměnit SIM, vypnout v mobilu sítě 3G/4G ať pak máš při reklamaci mobilu co nejvíc informací. Nebo pro začátek dát mobil do továrního nastavení.Tím by asi stejně servis začal.

Z pohledu 4G ano, nerozporuji. Tady jsem to bral spíše z pohledu vyzkoušení mobilu. CAT navíc nepíše že používá 4G, proto jsem uvažoval obecně. SIM může také haprovat, kolegovi se také pár dnů občas nedalo dovolat a SIM mu nakonec zkolabovala. Od listopadu nová.