Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet od O2

Ahoj nemáte někdo zkušenosti s internetem od O2 zejména s tou samoinstalaci respekt. Da se ten internet nainstalovat bez toho jejich technika ? :D

Je o2 jediná možnost? Okolo sebe jsem zaznamenal několik přátel, kde si všichni neustále stěžují na velké výkyvy rychlosti, nestabilitu a skoky pingu z desítek na stovky. Protože jestli není, rozhodně bych o2 nedoporučoval, kór jestli se hodláš upsat na rok/dva, .. Je to nekvalitní, nestabilní a pomalá *****.