Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč mi procesor v notebooku blbne?

Mám nový notebook Compaq Presario R4155.Byl bez OS. Nainstaloval jsem Win XP Pro SP2 + ovladače.Vše bylo v pohodě ale potom se to najednou spomalilo.Najednou vidím v Tento Počítač-Vlastnosti-je tam místo 2.2GHz 448MHz a potom dokonce 998MHz.V Biosu je vidět dobře.Prosím poraďte.

ale potom se to najednou spomalilo

co konkretne sa spomalilo a kedy (po akej dobe)? Technologiu powernow by si nemal nijak pocitit na vykone (ak vykon treba tak to automaticky prepne na max a nic si nevsimnes). Takze ak sa ti nieco citelne spomalilo, tak si chytil asi nejaky vir apod. alebo sa zacal CPU prehrievat apod.

Ked ta irituju len tie cisla tak tie su OK.