Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disketová mechanika na 5 1/4" diskety

Zdravím,
nenašel by se tu někdo, kdo má k dispozici mechaniku na 5 1/4" diskety? Máme jeden starší software (běžel na win98) a potřebovali bychom ho nahrát na jiný počítač, jenže nemáme mechaniku. Jedná se o double sided/double density diskety, je jich celkem dost, je tam několik záloh, netuším zda ty originální budou ještě fungovat (byly někde skladovány 20let). Ideální by byl někdo z Prahy nebo okolí, finanční odměna možná!

Díky za odpověď,
Petr

Urcite sa nejaka bude dat zohnat napr. na ebay apod alebo aukro, preco si nekupis? Zapojit sa to tusim da na floppy konekor. Len potrebujes kabel s plochym konektorom.
P.S. je nutne v biose zvolit sprvane format na 1.2MB 5 1/4". Default je zvycajne 1,44MB 3,5"