Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte s vyberom dig. hodiniek

Dobry den,
chcel by som si kupit nejake digitalne sportove naramkove hodinky, platovy strop by bol tak 1500 - 1800 Sk.
Mali by mat nasledovne parametre:
teplomer
vyskomer
kompas
stopky/alarm - to uz maju asi vsetky
podsvietenie
barometer je vyhodou, ale nemusi byt.

Pozeral som sa po tychto 2, ale na znacku Canyon mi v jednom kamennom obchode povedali, ze su to smejdy:
NavMaster SW2: akcia.predajpc.com
SkiMaster SW3: akcia.predajpc.com

Viete mi pripadne poradit nejake ine? Uprednostnujem obchody zo Slovenska, pripadne aj z CR (ale aby posielali do SR).

Dakujem.

Když už bez ručiček, tak se mi líbí ty druhé.

Zároveń se tu přižívím, co kdyby...
Já zase chci hodinky s vibračním alarmem. S vibračním proto, že když v autobusu usnu, nepředpokládám, že by mě spolucestující budili, že mi to zvoní, ale škodolibě by mne pozorovali, jak se budu tvářit po přejetí...
Zatím jsem objevil jen se mi tyto
timex-t41701-expedition.html

[http://www.hodinky.cz/photos_rozdeleni/T/T41701-x.j pg]

Materiál: ocel
Řemínek: ocel
Vodotěsnost: 50 m
Napájení: baterie
Záruka: 24 měsíců
Funkce: INDIGLO - noční osvětlení, QUICK DATE - systém rychlého nastavení data, datumovka, vibrační alarm, luminiscenční ručičky, otočná luneta

Upřednostńuji ručičky.

hm, taky by se mi líbily hodinky s vibračním alarmem, jenže já to mám horší :-( Hodinek s vibračním alarmem jsou na netu mraky, ale všechno to má kovový/plastový řemínek a já chci textilní. Jediné, co jsem zatím našla, je tohle: http://www.livecd.cz/casio-prs-400b-2/se-detail-441 .html - mají řemínek kůže/textil, což je fajn, ale zase mi ty hodinky přijdou děsně přeplácaný. Mně stačí hodiny, datum, alarm (vibrační) a ten textilní pásek :-)