Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook, krize

Dobrý den, dnes ráno jsem se rozhodl, že si dám svůj notebook do továrního nastavení (skrz nastavení, žádnej hacker). Dělal jsem to již vícekrát, ale poprvé dneska se mi po nějaké době ukázalo zpráva "An operating system wasnt found. Try disconnecting any drivers that dont contain an operating sytem. Press ctrl+alt+del to restart". Když to restartuji ukáže se mi opět stejná zpráva. Neznáte nějaké řešení?
Předem děkuji za odpověď :)

Neznáme]:). Není zač :-D.
Zkus se zeptat znovu, ale doplň alespoň takové zbytečné informace, jako je typ ntb (bývá zespodu na nálepce), a operační systém (tamtéž). Takhle se dá jen říct že je to rozbitý a je potřeba to spravit, nejlépe odnesením do servisu (tam si to totiž přečtou, a budou vědět, co dělat).

4 dny volna, fůra nudy, neumíme udržovat systém v pořádku, tak ho obnovíme do továrního nastavení, stejně tam jsou bezcenná data.

je to jednoduché:
stáhnout na flashku ovladače, které nedodal výrobce notebůů
stáhnout instalačku windows
na večerníček máš hotovo.
(to byl žert. člověk, který neumí udržet nerozdrbaný systém, taky neumí nainstalovat ovladače. do večerníčku to nebude)