Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze smazat soubor(y)

Prosím o radu-nemůžu smazat soubory které chci smazat :)) píše mi to"odstrante ochranu proti přepsání"nebo"přístup není povolen" Stahoval jsem si crack :-[ a nějak se mi to tam dostalo a teď nevím co s tím.Avast4 ani Kaspersky nezabrali,vím kde ty soubory jsou ale nevím jak je mám vyhnat z domu :.(

Především, vzhledem k souvislostem, musíš odstřelit procesy co na nich sedí (snad Unlocker pomůže) a zbavit se těch programů, co se ti spouštějí a vytvářejí si tyto soubory. Obávám se, že to bude práce pro programy typu antivir a antispyware.