Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repráky Genius chrčí

Ahojda.
Mám takový problém: mám u počítače reproduktory od firmy Genius... Doteď jsem s nimi byla velice spokojená, ale poslední dobou chrčí. Není to tak, že by chrčeli pořád, ale jen nějakou dobu a v určitou chvíli. Například chrčí, když je zapínám a nastavuji hlasitost-potom chrčení odezní. Někdy chrčí když telefonuji. Odvezla jsem to do obchodu, kde jsem je koupila a tam mi řekli, že si je nechají na ,,pozorování". Po 14 dnech mi bylo sděleno, že závada nebyla nalezena a že repráky jsou v pořádku. že prý mám asi chybu u sebe nepř. v napájení a tak. Ale ihned po dovezení v ,,opravy" repráky opět chrčí. Ale v prodejně údajně nechrčí. Nevím, možná dělám z komára velblouda, ale nemyslím si, že to chrčení je to, co by tam mělo být. Kdyby to byly repráky za 200 kč,tak neřeknu, ale... Poradí mi někdo, jak tento problém dál řešit??? Jestli jim to tam vozit dokud nevrátí peníze nebo to nechat být?! Netuším. Poraďte prosím.

Změna předmětu, původně: Repráky (host)

Zkus ty repráky píchnout k jinému zdroji signálu, třeba k walkmanu nebo mp3 přehrávači (místo sluchátek) - tedy pokud mají kabel zakončený stereo jackem - jestli budou chrčet i v tom případě. Pokud ano, odnést k reklamaci i s tím zdrojemn signálu.

To už jsem zkoušela... připojila jsem ty repráky k jinému počítači, k MP3 a pořád to chrčí. Už jsem to na reklamaci odvezla... Rovnou jsem jim to tam zapojila a hodinu jsme tam s nima nad tím stála, aby i ti idioti to chrčení slyšeli. Nakonec to uznali a ty repráky jsem jim vrátila... za menší příplatek jsem si koupila repráky jiné, lepší, z čistým zvukem a pořádně odstíněné... ;-)