Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem crossfire AMD

Zdravím, prosím vás potrebujem radu,, doska aj graficka karta podporuju crossfire. ale graficka karta sa neprepaja s kablom, tak sa chcem opýtat či samotny system zaregistruje 2 karty , Ďakuje,

# Na crossfire tech karet chce trosicku vic jak jednu, o jakou kartu (jeji typ|oznaceni) jde ?
- Tim kablikem myslis co ? Jestli je napajena z PCIe slotu, na zakladni desce byva pridelen 5-PIN navic na pridavné napajeni pro hybridni crossfire.
* Jestli 'kablikem' myslis ten 'PASEK', tak ten slouszi k propojeni 2x KARTET tzv 'mustek|Crossfire Bridge.