Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi tiskárna

Dobrý den,
přestala mi tisknout černá barva. Mám tiskárnu canon ip 1800. Nejprve došla, vyměnila jsem barvu za novou a už se nic nevytisklo. Když zadám tisk zkušební stránky, vše se vytiskne v pořádku. Dám tisk dokumentu a nic. Vyleze prázdný papír. Zavirováno nemám.
Děkuji za radu
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Předmět Autor Datum
Dej vytisknout "Kontrola trysek" (Tiskárna->vlastnosti, ucho Údržba). Tam bys měl vidět, jestli čern…
Rce 21.04.2017 02:48
Rce
vše jsem zkoušela. Kontrolu trysek, hloubkové čištění, všechny kontroly...a vše dopadlo ok. A pak dá…
missHujerka 21.04.2017 22:23
missHujerka
TO vypadá na nějakou softwarovou záležitost. Neměl se ovladač tiskárny? Není tam nastavení na potlač… poslední
Rce 21.04.2017 22:43
Rce
S kontroluj kolik tam je ingoustu v kazetě pošli zde obrázek buť je prázdná nebo ji máš v počítači z…
titanic1912 21.04.2017 22:41
titanic1912

Dej vytisknout "Kontrola trysek" (Tiskárna->vlastnosti, ucho Údržba). Tam bys měl vidět, jestli černá opravdu tiskne. Není vyloučeno, že zkušební stránka Widlí je tištěna mícháním barev a ne pouze černou. Jestliže netiskne a je tam originální butylka s inkoustem, může být zaschlá či vyschlá - kontrola: Vyjmout nádobu a prstem na filc se přesvědčit, jestli bude prst černý. Může být zaschlá hlava, pokusit se funkcí "Čištění" nebo pak i "Hloubkové čištění" a pokusit se trysky toto funkcí profouknout.

vše jsem zkoušela. Kontrolu trysek, hloubkové čištění, všechny kontroly...a vše dopadlo ok. A pak dám tisk čehokoliv - fotka, dopis, dokument a černá nikde :-(

TO vypadá na nějakou softwarovou záležitost. Neměl se ovladač tiskárny? Není tam nastavení na potlačení černé? Nebo mne napadá, jestli není nastavena v dokumentu nějaká implicitní barva a ta je bílá pro tiskárnu? Zkus dokument vybarvit (ctrl+A) a nastavit černou barvu písma.

S kontroluj kolik tam je ingoustu v kazetě pošli zde obrázek buť je prázdná nebo ji máš v počítači zakázanou tu černou a tet ti to tiskne něnom barevna.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku