BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Jestli je to tenhle, tak ten ma na 12V vetvi 20A.
Takze pocitame, 20A*12V = 240W (zdroj je tedy schopny dodat 240W)
CPU zere do 65W, ale grafika muze zrat az 230W (tj logicky to nestaci a tak se ti to vypne).
Kup lepsi zdroj.
Nektere verze tech zdroju maji jen 15A a rX460 ma udavane minimum nejakych 23A. V druhem threadu jsem mu psal at koukne na stitek na zdroji, ale kde nic, tu nic.
Tak jako tak, je to proste malo
CPU chlazení ? Asi jsi na mezních hodnotách.
má tam "Xilence, I kill you."