Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor se po minutě vypne

Dobrý večer, když teďka zapnu monitor (https://www.cnet.com/products/benq-g2220hd-lcd-mon itor-21-5-series/specs/) tak celou dobu bzučí jak špatná zářivka a asi po minutě zhasne. (kontrolka stále svítí zeleně, ne oranžově)

Na desce uvnitř nebylo vidět, žeby byly nějaké kondenzátory vyteklé/nafouklé či nějak poškozené. Můžu to vyfotit, ale ještě počkám, jelikož jsem to teď vytahoval ze zásuvky.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Pokut v tom bručí muže znamenám poškozena základní desku taky to muže bit podsvíceni odchází doporučuji rozebrat a důkladně s kontrolovat v případě sem dej obrázky tvých součástek z monitoru.

jedna deska společná pro víc modelů, i český návod zmiňuje "hda" verzi.
jak jsem to dokomentoval, všiml jsem si že píšeš to samé (jen parník zas něco nepochopil). hloubal jsem jestli se smazat, ale už to nejde.

každopádně vga-only je dnes při více pc/ntb/aj. v domácnosti k ničemu, člověk potřebuje vyzkoušet jiné zařízení a monitor nic neumí.
součástky vypadají ok, věnoval bych to někomu kdo to spravuje, jestli mu to k něčemu bude.
pozitivum: je to dobrý důvod upgradovat na 24".

Vyndal jsem tedy podsvícení a zapojil přímo do desky. Jeden pár svítí jako nový, druhý už tak na polovinku a místy vůbec. To ovšem nevysvětluje, proč jen probliknou, potom asi 5 sekund svítí a jdou spát. Takže asi je problém na desce se zdrojem ? Jinak děkuji za veškeré dosavadní odpovědi :)

Když nepomůže nic svépomocí, tak se zkus obrátit na nějaký servis, řeknou ti jestli se to ještě dá opravit nebo raději koupit nový monitor. Dneska se dají sehnat za pár kaček, jetli nepotřebuješ něco extra. Jestli to, ale chceš zachraňovat, tak to vem prodejny. Super je gigatech z Bohumína, pokud bys byl někde z okolí.