Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem android a uložiště

dobrý den. mám mobil thl5000, mám v interním uložišti 2,47gb volneho mista a na sd kartě mám k dispozici 288kb. mám nastaveno at se mi aplikace instaluji na interní uložiště. odinstaloval jsem teměř vše a nejde mi nic aktualizovat ani nainstalovat, protože to hlásí, že mám v paměti málo místa. poradíte, co mám s tím krámem za pět táců dělat? děkuji

Android to má s těmi "úložišti" trochu složité. Tam jsou v souvislé vnitřní paměti vytvořeny podivné struktury, které mají název "systém", "data", "cache", "intSD" a jiné.
Přehled ti může poskytnout na př. aplikace link2SD. V ní se dají nejen přesouvat aplikace mezi "vnitřní a vnější" pamětí, ale také mazat cache a jiné zhůvěřilosti.

Mám jen 8GB paměti a externí 16GB kartu. Na ni dávám pomocí link2SD aplikace, které by jinak nevešly do interní paměti. Vše funguje a nic se neseká. Ani takový kolos, jakým jsou Služby Google, nebo navigace Mapfactor s mapami.

Android 4.2.2 Jelly Bean.