Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno po zapojení přídavného napájení nové GK pc hlásí beep code

zdravím, pro začátek bych zmínil můj pc.. HP Pavilion 500 002ec.
dostal se mi do rukou zdroj značky Fortron s označením FSP460-60HCN a další komponenta je GK od Sapphire Radeon HD 6870 (https://graficke-karty.heureka.cz/sapphire-radeon- hd-6870-1gb-ddr5_21179-00-40r/).
chtěl jsem zkusit jestli zdroj jede, tak jsem ho vyměnil za můj stávající 300W originál z výše zmíněné PC sestavy, zapojil 4pin k procáku, PowerSata do HDD, 20ti pin do základovky a jelikož ta grafika co mám v pc původní nemá přídavné napájení tak jsem ho nechal být, pc se nastartovalo v pohodě, zdroj jsem otestoval v OCCT a všechno stabilní, napájecí větve měly 11,87V. potom jsem vyměnil tu grafiku HD6780 za tu moji předešlou, jelikož má přídavné napájení a to rovnou dvakrát, tak jsem ho zapojil.. v počítači se rozběhly ventilátory a po dvou sekundách začala deska beepovat. konkrétně 6 delších beepů. zkoušel jsem přehodit výstup na monitor, stále nic.. vypojil jsem jedno přídavné napájení a deska nepípala ale ani nebyl obraz a když jsem vypojil komplet přídavné napájení tak to stejné, nevíte prosím kde je problém? Děkuji za rady.

Nikto nevie ako presne si to zapojil, co presne kam presne, nejake redukcie? Ten zdroj ma 2 vetvy po 200W, nemusi to byt jedno ze ktory drat sa pouzije na co.

Nemusi to ale ani podporovat doska. Moze byt aj napr. update biosu na webe hp. Alebo skusit clear cmos. Ale nemusi to vediet dodat potrebny vykon cez dosku, ono to bere aj odtial nieco.
Ak tam je viac slotov tak si to mozno strcil do blbeho.

P.S. jaka presne to je karta "ta tvoje predesla"?

Ten zdroj má přímo jeden 6ti pin a jeden 6+2pin pro grafiky, tak jsem zapojil jen ty dva šestipiny do GK a ten přídavný dvoupin jsem nechal vedle.
To, jestli to podporuje deska jsem nekontroloval, školácká chyba.. Na desce je jenom jeden slot na grafiky.
Moje GK, kterou bych chtěl vyměnit je AMD Radeon HD 8570 OEM (je to zase originál od HP..)

Takze 8570 funguje a ta vykonna nefunguje?
Stale moze byt nahovno zdroj treba skusit iny, ale treba pozriet ci je v doske najnovsi bios a urobit clear cmos preistotu. Ked to nejde ani s inym zdrojom slusnejsim ani po clear cmos a s najnovsim biosom, tak smola bud je naprd doska alebo ta grafika.