Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukončení smlouvy na hyperlinx.cz

Měl jsem web na hyperlinx.cz (patří teď pod active24.cz) a převedl jsem ho jinde.

Bohužel nemohu na www.active24.cz nikde najít jak funguje ukončení smlouvy. Jestli se musí vypovědět nebo se ukončí automaticky nezaplacením došlé faktury (jak je to obvyklé při nezaplacení domény). Přiznám se, že jsem bordelář a původní smlouvu nemohu nikde najít, takže ani nevím co bych měl vypovědět.

Poradíte někdo?

Díky.

Snad je to ono podminky

7. V případě, že Zákazník vypoví provozování Služby v průběhu fakturačního období, nemůže uplatnit nárok na vrácení částky za provozování Služby do konce fakturačního období.

Je otázkou jestli mohou uplatnovat takové podmínky pro smlouvy z doby kdy hyperlinx pod active24 nepatřil.

Díky, nepotřebuji vrátit peníze.

Spíše mi jde o to jestli nemá někdo vlastní zkušenost a s tím, že když smlouvu nevypovím, ale pouze nezaplatím fakturu, automaticky nedali další období a neposlali na mě pak soukromého exekutora.

Uznávám, že je rozumné se zeptat na jejich helpdesku, ale odpověď bývá někdy docela šalamounská proto se ptám tady na zkušenosti.

Najlepsie ked im tam zavolas prip. vypovedz zmluvu (pisomne) aj keby to nebolo nutne, nic tym nepokazis. Je dobre tu zmluvu najst aby si vedel co vlastne vypovedas.
Ak by bola tvoja zmluva nahodou na obdobie neurcite tak ked nezaplatis fakturu mozu od teba vymahat tu cistku a plus mastne penale, aj po dlhsej dobe.

Kdo hledá najde :-), active24 po převzetí hyperlinx zaslal nové přihlašovací údaje. Proto jsem se tam nemohl dostat. Takže teď jsem už mohl smlouvu řádně vypovědět.

Jinak toto mi napsali z helpdesku:
smlouvu je mozne ukoncit na zaklade autorziovaneho pozadavku ze zakaznickeho centra centrum.active24.cz hosting je vsak take automaticky smazan po neuhrazeni treti upominky.

Případné vymáhání zde ale vyloučeno není.

Děkuji za nasměrování.