Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukončení smlouvy na hyperlinx.cz

Měl jsem web na hyperlinx.cz (patří teď pod active24.cz) a převedl jsem ho jinde.

Bohužel nemohu na www.active24.cz nikde najít jak funguje ukončení smlouvy. Jestli se musí vypovědět nebo se ukončí automaticky nezaplacením došlé faktury (jak je to obvyklé při nezaplacení domény). Přiznám se, že jsem bordelář a původní smlouvu nemohu nikde najít, takže ani nevím co bych měl vypovědět.

Poradíte někdo?

Díky.

Kdo hledá najde :-), active24 po převzetí hyperlinx zaslal nové přihlašovací údaje. Proto jsem se tam nemohl dostat. Takže teď jsem už mohl smlouvu řádně vypovědět.

Jinak toto mi napsali z helpdesku:
smlouvu je mozne ukoncit na zaklade autorziovaneho pozadavku ze zakaznickeho centra centrum.active24.cz hosting je vsak take automaticky smazan po neuhrazeni treti upominky.

Případné vymáhání zde ale vyloučeno není.

Děkuji za nasměrování.