Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STEAM

Zdravím a prosím o radu..

Přestal mni fungovat steam, respeektive : spustím, objeví se okénko updating steam, chvilku to šrotuje, pak se objeeví proces přihlašování... a prd.... reinstalace, a furt nic. dokonce jsem zkoušel radu z této stránky... http://steampunks.cz/caste-problemy-se-sluzbou-ste am/, a stejně furt to samý... Navíc když se tohle stane, nelze najít ani ve správci úloh... Prosím, poraďte...

Okrem uvedených rád (ktoré podľa môjho názoru sú celkom správne) - skús sa pozrieť, či firewall neblokuje steam.exe službu. Po spustení totiž server Steam overuje zložky Steam klienta a pred spustením samotného klienta (ak je to potrebné) aktualizuje a až potom sa klient Steam (steam.exe) spúšťa.
Aktualizáýcia a validácia (overovanie) je totiž len kontrola súborov patriacich ku klientovi Steam bez samotného spustenia klienta.