Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hard reset mobilu

Zdravím, musel som hard resetovať môj mobilný telefón a pri zapínaní som si musel obnoviť google heslo čo sa mi podarilo úspešne ale vypisuje pri prihlasovaní , že musím čakať 24 hodín to dovtedy ako nemôžem nijak spustiť mobil ? Dakujem za rady

Tak po zmluvných podmienkach ide nastavenie zariadenia.Tam sú dve možnosti ponechať aplikáciu i dáta alebo nastaviť ako nové zariadenie a pýta to overenie účtu u obidvoch kde ked zadám dobré údaje tak že musím čakať na overenie 24 hodín. Skúšal som aj bez wifi ale tiež nepustí.