Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno C++ problem so všetkym

už nebaví 4 hod stahovať programy na programovanie C++ a ani jeden nejde tak mi poradte nejaky okrem devc++ (prestane vzdy pracovat) (visual studio (ani neviem jake bludy tam vypise ze nejde) addblock nefunguje prikazy (neviem com alebo to tak ma byt) a ma nebavi hladat dalsie tak mi poradte nejaky ktorý funguje dobre alebo mi poradte ze jak to vyriesit. dakujem za normalne odpovedete

Visual Studio prostě musí fungovat, máš asi nějak nabořený Windows XP - nebo jaký to vlastně máš?
Pokud program hlásí, že přestal pracovat, důvod a detaily se dají dohledat v systémovým logu - spusť Prohlížeč událostí a hledej chyby.

addblock nefunguje prikazy (neviem com alebo to tak ma byt)

Tomu nerozumím a ani nevím, jakou souvislost s C++ by to mělo mít? :-?

Na Windows je na C++ najjednoduchšie a asi aj najlepšia voľba Visual Studio. Ak chceš skúsiť niečo iné, tak môžeš ešte Qt Creator (LGPL, takže zdarma môžeš Qt len dynamicky linkovať).

Ak chceš ísť na trošku nižšiu úroveň, môžeš nainštalovať g++. Teraz by to malo ísť aj cez WSL (Windows Subsystem for Linux), kde dáš len apt-get install g++ a môžeš pracovať. Prípadne si nainštaluješ MinGW, ak nemáš dostatočne nový Windows. Potom môžeš programovať v hocijakom textovom editore a buildovať cez príkazový riadok.

Ak ti niečo nefunguje, tak napíš, aké "bludy" to vypíše a možno ti s tým niekto pomôže.