Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připnutí ke startu

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat měl jsem operační systém Windows 10 včera se mě operační systém aktualizoval na nejnovější verzi Windows 10.
A zjistil jsem že po aktualizaci nemůžu připnout programy k nabídce start.
Děkuji za odpověď.

Máte pravdu, nejde to, dělám to tak, že si nechám vytvořit zástupce aplikace, kterého přesunu do složky

C:\Users\<NázevUživatele\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\

a pak dám pravé myšítko nad zástupcem a vyberu položku "Připnout na Start" a je to. Pravděpodobně je to bug nového vydání.