Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone - jaký vybrat?

Dobrý den, rozhodl jsem se koupit iphone, akorát váhám, který vybrat. Na ceně mi nezáleží, jen bych chtěl poradit,který typ je dobrý. Chtěl jsem původně 7 Plus, ale uz mi ho pár lidí rozmlouvalo.
Díky za rady :)

Pokud peníze nehrají roli, tak samozřejmě to nejnovější s nejvyšším výkonem a do budoucna nejdelší podporou. Nejlepší je 7 Plus, pokud je moc velký, o chlup horší je normální 7, pokud je i to moc, tak SE, sice ze starších součástek, ale zase má úžasnou velikost.

iPhone SE je hardwarovo rovnaky ako iPhone 6S, akurat mu chyba 3D touch a ma pomalsie touch ID 1 generacie. iP 6S ma 2. generaciu, ktora je rychlejsia, ale nieje tam nejaky strasny rozdiel. A samozrejme je velkostne a dizajnovo rovnaky ako iPhone 5 ci 5S. + ma sluchatkovy jack konektor, ktory iP 7 uz nema.