Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tukernel.exe je šmejd nebo patří do winxp?

Dobrý pozdní večer, tady jsem zadal dotaz a nejsem si úplně jistý zda identifikace je správná.
http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?p=318735#318 735

Na šmejda se mi to zdá dost velký a dle popisku při najetí myší se to hlásí k windows, žádný noname a tak.

http://img398.imageshack.us/img398/5502/tukernelfz2 .png

Proto se ptám ještě tady, abych něco nezbořil.
Díky.

V boot.ini mám tohle:

[boot loader]
timeout=3
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)p artition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Home Edition" /fastdetect /TUTag=GSKUCX /bootlogo /NoExecute=OptIn /Kernel=TUKernel.exe
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Home Edition (TuneUp Záloha)" /fastdetect /TUTag=GSKUCX-BAK /bootlogo /NoExecute=OptIn

Asi to bude od tune up.
Přejmenoval jsem to na .old a restartoval. Bootovací obrazovka byla klasická win xp. Pak jsem to přejmenování vrátil a opět restart. Obrazovka se změnila na zvolený motiv z tune up utilites.
Děkuji všem a značím vyřešeno.:beer::beer::beer:
Ještě dám tenhle odkaz na viry cz, ať je to komplet.