Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najlepši smartphone do 300€

Zdravím,čo myslite aky je najlepši fon do 300 €, plánujem prejsť z S3, mobil využivam na počuvanie hudby, hranie asphalt 8 , messenger, prezeranie webu.... osobne sa pozeram na p9 lite a samsung a5 2016, pripadne keby ste vedeli o niečom lepšiom... :) ...

Rozhoduji se právě mezi tímto telefonem Huawei Nova (cena je teď opravdu pěkná, oproti co byla) a Xiaomi redmi 4x global. Víc se teď přikláním k té Nově, jen tedy nevím jak ta wifi, Nova má jen wifi 802.11n a Xiaomi má wifi 802.11b,g,n. Moc tomu jako laik, abych řekla pravdu nerozumím, ale předpokládám, že wifi 802.11n by snad měla stačit.