Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nespustí hry, tak jak má.

Zdravím. Nedávno jsem si koupil novou GPU (MSI GTX660), kterou sem nahradil místo AMD Radeon HD5450.
Bohužel, jsem netušil co to způsobí..
Hry které mi na Radeonu běželi normálně, tak se buď nespustí, a nebo naběhnou, ale u obrazovky "Stiskněte Tlačítko" nefunguje ani myš a ani klávesnice..
Jsou to hry jako např: Far Cry 4 (3ka jde normálně), Assassins Creed 3, ETS 2, Mad Max a ještě nějaké.. Ale u hry jako Mafia 3 tak mi jde všechno v pohodě.. :/
Jesdná se o originální hry na steamu, Uplay a nebo hry z DVD.. Nepomohla ani reinstalace her, prostě nic :/..
Nevím jestli se tu někdo s tím setkal, ale prosím o pomoc :/..

V biose neni nejaky pretakt? Defaults skusane?
Skusil by som potom pripadne znova tu amd kartu a uistit sa ze nema ovladace vo win (v spravci zariadeni), alebo si v spravci zobrazit aj zakazane zariadenia a deletnut tu amd kartu ak tam je apod.
Inac potom skusat preinstalit hru, DX, alebo cely win, odinstalit antiviry, apod.
(p.s. nemas tam nainstalene nejake tuniace aplikacie ako riva tuner a podobne? vsetko take odinstalit)

# Ani jsi najit nemohl, Windows 10, jiz ma|pouziva nativni ovladace na tvuj chipset AMD /*970 a =>., proto vyrobci zakladnich desek ani na své stranky uvedeny ovladac nedavaji.
* Kdyby jsi nemel ovladac na N/Sbridge, by ti PC nejel vubec, od PCI az po porty USB vubec..